http://victory.mizbanshop.com/basket/add/218/ یک داستان کوتاه - عاشقانه
X
تبلیغات
رایتل
یک داستان کوتاه  چاپ
تاریخ : دوشنبه 15 بهمن‌ماه سال 1386

دو فرشته ی مسافر برای گزراندن شب در خانه ی یک خانواده ی ثروتمند فرود آمدند این خانواده رفتار نا مناسبی داشتند و دو فرشته را به مهمان خانه ی مجللشان راه ندادند بلکه زیرزمین سرد خانه را در اختیارآنها گذاشتند. فرشته پیر در دیوار زیرزمین شکافی دید آن را تعمیر کرد. وقتی فرشته جوان از او پرسید چرا چنین کاری کرده او پاسخ داد همه ی امور به آن گونه که مینمایند نیستند.

شب بعد این دو فرشته منزل یک خانواده فقیر ولی بسیار میهمان نواز رفتند. بعد از خوردن غذای مختصر زن و مرد فقیر رختخواب خود را در ختیار دو فرشته گذاشتند.

صبح روز بعد فرشتگان زن و مرد فقیر را گریان دیدند. گاو آنها که تنها وسیله گزراندن زندگیشان بود در مزرعه مرده بود. فرشته جوان عصبانی شد و از فرشته پیر پرسید چرا گذاشتی چنین اتفاقی بیافتد؟ خانواده قبلی همه چیز داشتند و با این حال تو کمکشان کردی اما این نواده دارایی اندکی دارند و توگذاشتی گاوشان هم بمیرد. فرشته پیر پاسخ داد وقتی در زیرزمین خانواده ثروتمند بودیم دیدم که در شکافه دیور کیسه ای طلا وجود دارد از آنجا که آنان بسیار حریص و بد دل بودند شکاف را بستم و طلاها را از دیدشان مخفی کردم. دیشب وقتی در رختخواب زن و مرد فقیر خوابیده بودیم فرشته مرگ برای گرفتن جان زن فقیر آمد و من به جایش آن گاو را به او دادم. همه امور بدان گونه که می نمایند نیستند و ما گاهی اوقات خیلی دیربه آن موضوع پی می بریم مردم در همه جای دنیا عاشق می شوند، از عشق دست می کشند یا در عذاب عشقند. عبارات عاشقانه به شما کمک می کند تا عمیق ترین افکار و احساساتتان را در زمانهایی که کلمات به راحتی بر زبانتان جاری نمی شوند، ابراز کنید. در اینگونه مواقع علیرغم تمام تلاشتان برای پیدا کردن کلمات و جملات، هیچ کلمه ای به ذهنتان نمی رسد. ممکن است ذاتاً یک نویسنده یا شاعر به دنیا نیامده باشید، درست است. اما توانایی انتخاب دارید. پس بهترین و زیباترین عبارت عاشقانه را انتخاب کنید که حرف دلتان را به عزیزتان برساند تا او بفهمد که در عمق ذهن و قلبتان چه می گذرد. وقتی کلمات به یاریتان نمی آیند، اجازه بدهید عبارات عاشقانه کمک حالتان باشند.اجازه بدهید عبارات عاشقانه به شما کمک کند افکارتان را به زیبایی بر صفحه کاغذ نقاشی کنید. چه برای کارت تبریک روز ولنتاین باشد، چه برای سالگرد دوستی یا ازدواج، یا نامه ها یاایمیل های عاشقانه، اگر نمی دانید چه بگویید و چه بنویسید، اصلاً نگران نباشید. با عبارات عاشقانه عشقتان را جاری کنید و ببینید که این جملات چطور به کارت، نامه یا پیام شما جان می بخشد. چرا همین امروز امتحان نمی کنید؟